Dobrý deň,
touto cestou by som sa chcela úprimne poďakovať záchrannej službe za pomoc, ktorú som dostala koncom septembra v popoludňajších hodinách v obci Šemša.
V dôsledku silného zdravotného záchvatu som bola nútená požiadať o pomoc prostredníctvom tiesňovej linky 155. Zasahujúca posádka dorazila v krátkom čase a ich prístup ku mne bol vysoko profesionálny, odborný a zároveň veľmi ľudský. Ich pokojné a empatické správanie mi výrazne pomohlo zvládnuť náročnú situáciu.
Rovnako by som chcela vyzdvihnúť aj prístup operátora tiesňovej linky 155, ktorý ma vľúdne, trpezlivo a pokojným hlasom usmernil a oboznámil s ďalším postupom.
Prajem Vám, aby ste mali čo najviac takýchto pracovníkov, ktorí svoju prácu vykonávajú s odbornosťou, pokojom a empatiou. Prosím, tlmočte moje úprimné poďakovanie všetkým, ktorí sa na tomto zásahu podieľali.
S úctou a vďakou
TF